Одело СЛОВЕН сив полипамук арт.203Б-ЛТХ

Одело СЛОВЕН сив полипамук арт.203Б-ЛТХ

  • Description

Description

Составено од палто со патент со преклоп и нитни, со ластик на појас и на ракави ,со панталони на прерамки со многу џебови.
Поликотон висококвалитетен италијански, 245гр., 35% памук и 65% полиестер.